Wie neemt uw telefoon op als de Elfstedentocht toch door gaat?

Iedereen had het zo gehoopt, maar de kans op een Elfstedentocht aankomende week is toch echt verkeken, aangezien het de aankomende dagen fors gaat dooien. Maar er is nog een kleine kans dat het eind deze week weer gaat vriezen, dus de Elfstedentocht 2012 is niet volledig afgeschreven. En wat doet u als de Elfstedentocht door gaat? Gaat u hem zelf schaatsen of staat u langs de zijlijn? ContactCare neemt in ieder geval één zorg voor u uit handen: de telefoon beantwoording.

Niets is vervelender dan de telefoon op te moeten nemen als je met iets heel anders bezig wil zijn. Op de momenten dat u daar behoefte aan heeft, bijvoorbeeld tijdens de Elfstedentocht, kunt u uw telefoon doorverbinden naar ContactCare. Wij hebben ruime openingstijden, dus de kans is klein dat u ook nog maar één telefoontje mist. Wij zijn namelijk doordeweeks geopend van 8 tot 22 uur en op zaterdag van 9 tot 18 uur. Bovendien werken wij enkel met telefonisten met ervaring, dus u ben gegarandeerd van een correcte telefoonaanname, precies zoals u dat wenst.

De Telefoonservice is natuurlijk niet alleen te gebruiken tijdens de Elfstedentocht, wij noemen nog enkele voorbeelden die de Telefoonservice optie perfect maken. Want wat te doen als:

  • U op vakantie bent?
  • U druk bent met andere zaken en u zich wilt richten op uw kerntaken?
  • U of uw eigen telefonist ziek is?
  • U een telefonist in dienst te duur en onnodig vind? Want stel dat u slechts een paar telefoontjes per dag krijgt.
  • U gesprekken zo wilt filteren dat ze direct bij de juiste persoon uitkomen of dat eenvoudige vragen direct beantwoord worden?

Voor al deze scenarios is ContactCare de oplossing. U heeft onze Telefoonservice al vanaf slechts € 19,50 per maand. Bovendien heeft u de mogelijkheid tot het nemen van een maandabonnement dus u zit nergens aan vast. En kiest u dan toch voor een jaar abonnement, maar mocht u niet tevreden zijn?
Wij bieden een 30 dagen niet goed, geld terug garantie. Lees meer over onze Telefoonservice.

Plaats een reactie

Bel ContactCareBel 033 7440044

(ma t/m vrij 08:00 tot 22:00 za 09:00 tot 18:00)

Businesspartner van Q-shops Geregistreerd bij OPTA onder 942049 

Contact service

Telefoonservice

  • Al vanaf € 19,50 per maand
  • Kosten- en tijd besparend
  • Bereikbaar van 08:00 tot 22:00 en op zaterdag
  • Maandcontract

Meer informatie | Aanmelden

Inbound

  • Afhandeling per email, telefoon, post en chat
  • Shared of dedicated
  • Ruime openingstijden
  • Zowel sales als service calls

Meer informatie

Outbound

  • Jarenlange ervaring
  • Goede referenties
  • Innovatief belsysteem
  • Wijd inzetbaar

Meer informatie

0800 & 0900 nummers

  • Professionele en betrouwbare uitstraling
  • Scherpe tarieven
  • In combinatie met onze andere services...
  • Een inkomsten bron voor u (0900 nummer)

Meer informatie | Nummershop

Winnaar MKB Best Choice 2010